bluehamster (bluehamster) wrote,
bluehamster
bluehamster

Анонс Маршу Захисників Києва


Несмотря на крайний напряг, который у меня вызывают кое-кто из организаторов и кое-какие требования, я просто не могу взять и совсем начать игнорить дело, которому посвятила столько времени и сил. И я по прежнему надеюсь, что смысл в этом всем есть. Хотя бы потому, что туда собирается пойти множество моих совсем неактивистских знакомых. Так что всех зову, и если удастся завтра отпроситься с работы - тоже приду.


3 КВІТНЯ,у НЕДІЛЮ синхронно з Харковом, Луганськом, Одесою, Москвою, Петербургом, Тольятті, Сочі та іншими містами прості кияни пройдуться маршем на захист їх міста.

Приєднуйтесь, будь ласка!

Ми хочемо повернути назад собі своє місто. Нема сподівання на політиків та чиновників. Мабуть, єдине, чого вони бояться – це коли багато людей виходять на вулиці.

В марші уже зголосилися брати участь багато тих, хто протестує проти висоток у ІСТОРИЧНОМУ ЦЕНТРІ, проти ВИРУБОК дерев. Є ВЕЛОСИПЕДИСТИ, котрі поїдуть окремою колоною.

Усі вимоги маршу – на сайті www.march.org.ua

Жодних партій і партійної символіки! Ініціатори списком – там же. Цей список не закритий – долучайтесь, як індивідуально, так і спільнотами.

3 квітня, 12-00 – збір біля Ярославого Валу 1. Це Замок Барона, памятка під загрозою. Далі, по Володимирській і Хмельницького – до Хрещатика, і – на Європейській площі завершимо концертом.

Приходьте яскраво одягнені, зі своїми музичними інструментами, велосипедами, і т.п. Ми хочемо показати, що Київ – наше місто, наш простір.


 

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments